Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Kateřina Lerlová
Pod Kopcem 6, Praha 4, 147 00
KaTachyon@seznam.cz
mobil: 608 261 592
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Kalendář
Download
Ankety
Odkazy
TOP 15
Online kurzy

Rozšířené vyhledávání

RSS

Právě se děje:
Protože nejsem schopná zabezpečit, že se mi nikdo nenabourá do systému a nezneužije emailové adresy, kterými se čtenáři přihlašuji, všechny jsem smazala a tu možnost zrušila. Některé články, které byly jen pro registrované čtenáře s rozšířením práv, tak zůstanou nedostupné.

Nic není nemožné, když člověk trochu chce a hodně maká.
Změňte cestu, ne cíl
Moji psi se mě snaží pořád něco naučit. Když jsem moc natvrdlá, tak mi lekci zopakují. S Éwoyn jde něco snadno, něco obtížně. Nevadí jí třeba, když má skočit na zvednutý konec houpačky a prásknout s ní o zem. Ale ustát, že po houpačce vyjde a nechá ji se sebou sklopit, to ne. Lekce tedy spočívá v tom, že je potřeba cvičení rozdělit do více kroků a cvičit tak, aby měl pes pořád pocit, že má věci pod kontrolou.

Kromě Bang Game, kdy pes skáče na zvednutý konec a přirazí ho k zemi, se mi osvědčila i "metoda dvou stolů", kdy je houpačka vypodložená dvěma stoly tak, aby se překlápěla jen minimálně. Dneska je zázrak, když má cvičák stůj jeden, natož dva. Takže nezbývá než improvizovat. Když se nedají vypodložit konce, dá se snížit střed. Až se Evelýnka nebude bát překlápění houpačky, začneme pracovat nad tím, aby nebrzdila v polovině, ale až ke konci prkna.


| Informační e-mail | Vytisknout článek |
| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 04. 03. 2017 | 1675 přečtení | Počet komentářů: 0

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server