Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Kateřina Lerlová
Pod Kopcem 6, Praha 4, 147 00
KaTachyon@seznam.cz
mobil: 608 261 592
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Kalendář
Download
Ankety
Odkazy
TOP 15
Online kurzy

Rozšířené vyhledávání

RSS

Právě se děje:
Protože nejsem schopná zabezpečit, že se mi nikdo nenabourá do systému a nezneužije emailové adresy, kterými se čtenáři přihlašuji, všechny jsem smazala a tu možnost zrušila. Některé články, které byly jen pro registrované čtenáře s rozšířením práv, tak zůstanou nedostupné.

Nic není nemožné, když člověk trochu chce a hodně maká.
Tajný deník Ušatých Úžasňáků
Zhmoždila jsem si kotník, takže jsem nemohla posuzovat závody (to mě mrzelo moc) ani jsem nešla do práce (to mě zas tak moc nemrzelo). Získala jsem tak čas dělat věci, ke kterým jsem se už dlouho nedostlala, třeba napsat příspěvek na blog. Éowyn u nás není ještě ani měsíc, ale díky úkolu do konference už má slečna Úžasňáková svoje vlastní video, stejně jako pan Úžasňák.Éowyn pro mě má přichystaných dost lekcí. Třeba co je potřeba ji naučit dělat místo lovení srnek, zajíců, ptáků, koček, hmyzu a malých dětí. Jak být víc v klidu, šetřit energii na cvičení a neplýtvat jí při rozebírání věcí v bytě. Nepřestává mě překvapovat, jak vysoko dosáhne. Jak si hrát se psem, který má sice lovecký pud, ale i pískací hračka mu přijde nezajímavá (tipy na hračky uvítám). Poznámky, videa a audia ze seminářů Susan Garrett jsou opět moji nejlepší přátelé. Hodně mi toho do života už přinesla. Welsh corgi nejenže vypadá roztomilejší (to on vypadá vedle každého a teď to je setrvalý stav), ale dokonce i vypadá, že se za těch pět let něco naučil, navzdory mojí nedůslednosti a sklonům mu dávat pamlsky jen za roztomilost, především ve chvíli, kdy roztomile neposlouchá. Taky mám na nohou modřiny, které mi nostalgicky připomínají Waye, ale už méně příjemně přitahují pozornost cizích lidí, zejména mužů, kteří mě chtějí zachránit před zjevným násilníkem. Asi se budu muset rozloučit s krátkými kraťasy.

Pan Úžasňák je spokojen, že má parťáka na hraní, zuřivě bojuje o každou hračku, ale obvykle nemá dost trpělivosti, zatímco Éowyn dobře ví, že kdo si počká, ten se dočká. V lovení Škváry jsou oba za jedno a Aygo neváhá sníst všechno, co Éowyn shodí z linky, kam on sám by nedosáhl. Kámoši jak hrom jsou Jerry a Tom.


| Informační e-mail | Vytisknout článek |
| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 30. 05. 2016 | 2112 přečtení | Počet komentářů: 0

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server