Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Kateřina Lerlová
Pod Kopcem 6, Praha 4, 147 00
KaTachyon@seznam.cz
mobil: 608 261 592
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Kalendář
Download
Ankety
Odkazy
TOP 15
Online kurzy

Rozšířené vyhledávání

RSS

Právě se děje:
Protože nejsem schopná zabezpečit, že se mi nikdo nenabourá do systému a nezneužije emailové adresy, kterými se čtenáři přihlašuji, všechny jsem smazala a tu možnost zrušila. Některé články, které byly jen pro registrované čtenáře s rozšířením práv, tak zůstanou nedostupné.

Nic není nemožné, když člověk trochu chce a hodně maká.
Rok s ovečkou

Slavíme výročí, kdy se Evelýnka přidala na naší smečky. Myslela jsem si, kolik toho za rok nestihneme. Má sice několik výkonnostních průkazů, ale nejen, že nemá žádnou zkoušku složenou, dokonce ani na žádné ještě nebyla. Ale Gabby říká, že by člověk měl spíše vztáhnout otázku na sebe, a tak bych se měla zamyslet, co jsem se za ten rok naučila já. No, bylo toho mnoho, a mám podezření, že jsme natím pořád jen na začátku.Protože máme dvonohé i čtyřnohé kamarády, které nás nenechají zahálet, tak Evelýnka dnes poprvé cestovala tramvají a metrem, ulovila hned dva obdivovatele, které si jí chtěli nutně drbat, nešťastně pozorovala malého klučinu, který jí pobíhal před nosem, a já pozorovala jeho mladšího sourozence a přemýšlela, jestli jí zkusí prostrčit prsty skrz košík. Ale všichni přežili, ještě pár takových výletů do města, a nebudu se ji bojit pustit ani na závodech. Uvidíme, jestli do zimy dáme slalom a zkusíme nějaké jumpingové speciály.


| Informační e-mail | Vytisknout článek |
| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 07. 05. 2017 | 1307 přečtení | Počet komentářů: 0

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server