Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Kateřina Lerlová
Pod Kopcem 6, Praha 4, 147 00
KaTachyon@seznam.cz
mobil: 608 261 592
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Kalendář
Download
Ankety
Odkazy
TOP 15
Online kurzy

Rozšířené vyhledávání

RSS

Právě se děje:
Protože nejsem schopná zabezpečit, že se mi nikdo nenabourá do systému a nezneužije emailové adresy, kterými se čtenáři přihlašuji, všechny jsem smazala a tu možnost zrušila. Některé články, které byly jen pro registrované čtenáře s rozšířením práv, tak zůstanou nedostupné.

Nic není nemožné, když člověk trochu chce a hodně maká.
Projekt - pozitivní obrázek

Projekt pozitivní video už tady byl. Pokud jste na Facebooku, tak určitě znáte nejrůznější fotky s nejrůznějšími citáty. Já jsem sběratel citátů, takže na ploše počítače mám pyramidu úspěchu Johna Woodena, pokaždé, když počítač zapnu si něco přečtu. A tak mě na procházce napadl "projekt" - připojit si k fotce svého psa (nebo něčeho jiného, co máte rádi) inspirující citát dle vlastního výběru, který by vás motivoval k práci pokaždé, když se na něj podíváte. A ideálně, když si ho umístíte někam na oči. Nebo kdybyste se o něj chtěli podělit třeba na Facebooku... Můj citát není sice přímo motivující k práci, ale přišlo mi, že k Hobitkovi se ideálně hodí a zároveň mi může připomínat, že trénink je cesta, která nikdy nekončí.
| Informační e-mail | Vytisknout článek |
| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 04. 03. 2013 | 4787 přečtení | Počet komentářů: 0

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server