Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Kateřina Lerlová
Pod Kopcem 6, Praha 4, 147 00
KaTachyon@seznam.cz
mobil: 608 261 592
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Kalendář
Download
Ankety
Odkazy
TOP 15
Online kurzy

Rozšířené vyhledávání

RSS

Právě se děje:
Protože nejsem schopná zabezpečit, že se mi nikdo nenabourá do systému a nezneužije emailové adresy, kterými se čtenáři přihlašuji, všechny jsem smazala a tu možnost zrušila. Některé články, které byly jen pro registrované čtenáře s rozšířením práv, tak zůstanou nedostupné.

Nic není nemožné, když člověk trochu chce a hodně maká.
Pravidlo 408

"Co vám na trénování přijde nejvíce uspokojující a co nejvíce náročné?" ptala se redaktorka v rozhovoru Silvie Trkman.
"Stinnou stránkou bylo stát ve sněhu, blátě a dešti v mokrých botách."
Dneska jsem si taky pěkně nadávala, když mi do bot nateklo po minutě a bunda byla promočená čtyři minuty poté.


foto: Jitka KržováLegrační počasí, když na začátku července člověk chodí v mikině a skoro v polovině září jsou třicetistupňová vedra. Po měsíci sucha musí pršet hned tři dny za sebou, a to tak, že se ruší i závody agility, jinak by z nich byly závody plavecké. Ale intenzivku skokové gymnastiky jsme nezrušili, přeci jen se nepracuje v tak vysoké rychlosti a na vysokých překážkách. Termoska čaje, teplá mikina a kulich s rukavicemi mě zachránily, je jasné, že i když budu chtít příští rok intenzivky omezit, některé výjimky zůstanou. Musím přeorganizovat život, naplánovala jsem si do konce roku pár dogdancingových a canicrossových závodů a tréninků, do toho semináře a kurzy do práce, kontroluji si kalendář, kdy mám nejbližší volný celý víkend a ejhle, je to 24. - 25. prosince. Kdyby ty Vánoce nevyšly na víkend, tak nejspíš ani to by neklaplo.

Na druhou stranu si dělám poznámky ke všedním dnům a po zrušení několika tréninků mám v týdnu najednou dva večery volné. Panika! Co se s tím má dělat? Možná bych taky mohla trénovat se svými psy. Jestli si tedy ještě vzpomenu, jak na to. Už ale bylo na čase. Klikr už není sprosté slovo, skoková gymnastika už není ztráta času, cvičení na míčích se bere jako samozřejmá součást přípravy na sportovní výkon a Přivolávači prošlo dost lidí, kteří je obohatí o poznatky z dalších kurzů. Bylo by to fajn, nesledovat pořád hodiny, v práci, aby pacient nemusel čekat pět minut na terapii, doma, abych nedorazila o pět minut později na trénink. Pravidlo č. 408 - "Vždycky plýtvej časem, když žádný nemáš. Čas ti nešéfuje."


| Informační e-mail | Vytisknout článek |
| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 20. 09. 2016 | 1764 přečtení | Počet komentářů: 0

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server