Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Kateřina Lerlová
Pod Kopcem 6, Praha 4, 147 00
KaTachyon@seznam.cz
mobil: 608 261 592
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Kalendář
Download
Ankety
Odkazy
TOP 15
Online kurzy

Rozšířené vyhledávání

RSS

Právě se děje:
Protože nejsem schopná zabezpečit, že se mi nikdo nenabourá do systému a nezneužije emailové adresy, kterými se čtenáři přihlašuji, všechny jsem smazala a tu možnost zrušila. Některé články, které byly jen pro registrované čtenáře s rozšířením práv, tak zůstanou nedostupné.

Nic není nemožné, když člověk trochu chce a hodně maká.
Ovečka na LTV 2017/01
Je to rok a měsíc, co s námi bydlí ovečka. Před rokem na letním táboře cvičila skokovou gymnastiku a houpačku. Letos už zaběhla deset překážek v kuse. U slalomu jsme ze čtyř tyček couvli zase zpátky na dvě, a pak zase pokročili na čtyři, se zónami běháme áčo s obloukem a postupně děláme obtížnější a obtížnější přehíhání po targetu na hladinu.

Hobitkovi jsem zase konečně pořídila oblouky na Hoopers, takže si mohl taky protáhnout nohy. Bohužel se moje pracovní vytížení odrazilo na výrazně nižší kondici chlupáčů, u Ayga začaly protestovat přední nohy, Evelýna zas ke konci týdne jen hledala, kam by se mohla s míčkem schovat do stínu. Sympatické ale bylo, že zatímco loni se z vodítka dala pustit jen pod ostřížím dohledem, tak letos zvládla i pohyb navolno mezi psy (kteří si jí nevšímali) a známými lidmi. Dost tomu pomáhalo, že cvičák byl celý oplocený, tak jsem nebyla ve stresu, že zmizí za zajícem, srnou nebo cyklistou. Při té příležitosti mi došlo, že na druhém táboře to bude asi větší krize, cvičák je krásný, ale uprostřed lesa a jedou tři pracy najednou. Takže se možná nedostaneme dál než k přivolávačským hrám na vodítku.

Když jsem tak procházela videa, všimla jsem si, že i když myslím na opak a občas se o tom vědomě snažím, tak jsem pořád zamřená více na výsledek než na průběh. Jestli trefí branku ze správné strany, jestli šlápne na target, jestli trefí jednu překážku za druhou, jestli neshodí laťku, jestli zatočí na správnou stranu... Myšlenkami u předchozího pokusu nebo následujícího pokusu, jaký by měl být můj další krok... Prostě všude kromě přítomnosti. To všechno proto, abych naučila všechny překážky, abych mohla na závody, abych mohla sdílet zážitky s rodinou a přáteli. Co z toho asi chce ovečka? Ovečce by nejspíš stačilo, kdybych s ní šla na výlet do lesa. Hobitkovi by stačilo, kdyby takový výlet byl přiměřeně dlouhý. A tak jsem se rozdhodla sestříhat video z "toho okolo". Není moc lichotivé, ale je potřeba ho brát "takové, jaké je", nedívat se na něj ani jako na špatné, ani jako na dobré. Třeba bude po dalším ráboře vypadat jinak. Uvidíme v srpnu.

Hezké léto.

P.S.: Gabby přijede druhý týden v říjnu, alespoň myslím :-)


| Informační e-mail | Vytisknout článek |
| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 09. 07. 2017 | 1414 přečtení | Počet komentářů: 0

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server