Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Kateřina Lerlová
Pod Kopcem 6, Praha 4, 147 00
KaTachyon@seznam.cz
mobil: 608 261 592
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Kalendář
Download
Ankety
Odkazy
TOP 15
Online kurzy

Rozšířené vyhledávání

RSS

Právě se děje:
Protože nejsem schopná zabezpečit, že se mi nikdo nenabourá do systému a nezneužije emailové adresy, kterými se čtenáři přihlašuji, všechny jsem smazala a tu možnost zrušila. Některé články, které byly jen pro registrované čtenáře s rozšířením práv, tak zůstanou nedostupné.

Nic není nemožné, když člověk trochu chce a hodně maká.
Ovečka agilití v zimě
Když kouše zima lezavá,
i kámen mrazem pukává,
černá je tůň a holý strom,
zlé putovat je v čase tom.

Pán prstenů má komentář ke všemu, i k zimě. Zimní tréninky jsou skoro stejně zlé, jako zimní putování. Nebo alespoň byly v době, kdy se neběhalo v halách, koňských nebo s luxusním kobercem s umělou trávou. Pamatuji doby, kdy se běhalo nejen na směhu, ale i na ledové kaluži pod tím sněhem, doby, kdy jsem přijela domů a držela ruce několik minut pod vlažnou tekoucí vodou, než jsem v rukách cítila něco jiného než ostré bodání. Jednou mi tak nastydla záda, že když mluví pacienti o bolestech, kdy se nemůžou ani pohnout, tak přesně vím, jak to myslí.

Nicméně pokud do přihlášky na letní tábory nechci do kolonky "úroveň" i příští rok vyplňovat "věčný začátečník", tak nezbývá, než trénovat i v zimě. Evelýna přinese do tréninku zase nové výzvy, perfektně všechno zvládá, když jí do tréninku nijak nezasahuji, třeba okamžitě oběhne bočnici, jak se k ní přiblížím. Tunel? No to vede přece skrz, v čem má být problém? Ale přestává fungovat, pokud se snažím zařadit nějaký prvek "vedení". To hned míjí překážky nebo vystřelí na úplně opačnou stranu, než kam ukazuji. I tak si ale myslím, že bude můj první pes, který se slalom naučí za méně jak dva roky.

A protože Evelýna i je ve svých dvou letech takové přerostlé štěně, tak zatímco já se sprchuji, ona si vytahá z tašky všechny hračky a rozhodne se ožužlávat tenisák. Sice dobře vím, že si hledá zdroje odměn mimo mě, ale je při tom tak roztomilá, že si to raději natočím, než abych jí hračky zabavila. Nebo jsem zaujatá?


| Informační e-mail | Vytisknout článek |
| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 14. 01. 2017 | 1541 přečtení | Počet komentářů: 0

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server