Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Kateřina Lerlová
Pod Kopcem 6, Praha 4, 147 00
KaTachyon@seznam.cz
mobil: 608 261 592
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Kalendář
Download
Ankety
Odkazy
TOP 15
Online kurzy

Rozšířené vyhledávání

RSS

Právě se děje:
Protože nejsem schopná zabezpečit, že se mi nikdo nenabourá do systému a nezneužije emailové adresy, kterými se čtenáři přihlašuji, všechny jsem smazala a tu možnost zrušila. Některé články, které byly jen pro registrované čtenáře s rozšířením práv, tak zůstanou nedostupné.

Nic není nemožné, když člověk trochu chce a hodně maká.
Netrénujte sami
V dnešní době má člověk čím dál více možností. Když chce trénovat se psem na zkoušky nebo pro sport, nepotřebuje být členem žádné organizace, může chodit na cvičák, do tréninkové skupiny, může chodit po různých cvičácích i různých trenérech, může trénovat online, podle knížek, časopisů, pravidelně každý týden nebo nárazově na intenzivkách, může si pronajmout plac i halu včetně překážek, pokud je potřebuje ke svému sportu. Může tak trénovat kdy má čas, nepravidelně, nemusí se s nikým domlouvat ani nikoho shánět. Ale bude o něco lepší, když bude mít alespoň jednou za čas stálého trenéra a tréninkového parťáka nebo parťáky.

Ve dvou se to prý lépe táhne. Když trénují alespoň dva, můžou si vzájemně pomáhat s logistikou, můžou se rozdělit o náklady na pronájem cvičiště a překážek, můžou kontrolovat toho druhého, co mu jde a co mu jde méně, můžou mu dělat rušivku a můžou ho motivovat k další práci. Nabídnou alespoň částečně objektivní pohled na průběh tréninku, můžou mít neotřelý nápad, můžou mezi sebou soutěžit a posouvat se tak oba dál, můžou se vzájemně utěšovat, když se něco nepodaří. Můžou si vzájemně postěžovat, jak jim ten trénink nejde, místo tréninku jít na procházku, na kávu, na víno nebo na pivo.

Kdybych trénovala sama, nevrátila bych se k dogdancigu, nedala dohromady sestavu, nejela na mistrovství a nezjistila bych, že mě to vlastně ještě pořád baví, i když člověk neskončí na stupních vítězů. Taky bych v noci spala a nebrouzdala po netu, abych si našla kostým.

"Cokoli budete v životě dělat, obklopte se chytrými lidmi, kteří se s vámi budou přít." - John Wooden


| Informační e-mail | Vytisknout článek |
| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 02. 08. 2018 | 935 přečtení | Počet komentářů: 0

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server