Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Kateřina Lerlová
Pod Kopcem 6, Praha 4, 147 00
KaTachyon@seznam.cz
mobil: 608 261 592
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Kalendář
Download
Ankety
Odkazy
TOP 15
Online kurzy

Rozšířené vyhledávání

RSS

Právě se děje:
Protože nejsem schopná zabezpečit, že se mi nikdo nenabourá do systému a nezneužije emailové adresy, kterými se čtenáři přihlašuji, všechny jsem smazala a tu možnost zrušila. Některé články, které byly jen pro registrované čtenáře s rozšířením práv, tak zůstanou nedostupné.

Nic není nemožné, když člověk trochu chce a hodně maká.
MČR DDCCR 2012
logo ddccr

Původně jsem chtěla konečně s Wayem zkusit mírně irsko-taneční sestavu, ale když člověk dlouho něco odkládá, tak se taky nemusí dočkat. Bylo mi ale líto, když už jsem si ten čas na to vyhradila, nejít alespoň osobně fandit, a i když jsem si myslela, že nevydržím celou dobu, nakonec jsem i při vyhlašování rozdávala placky za Mastery.Objevilo se letos několik nových tváří, což je prima. Nevím přesně, jak to udělat, abychom na závodech vídali více týmů, myslím, že psy cvičení triků baví a vzhledem k tomu, že dogdancing je velmi "benevolentní" k přesnosti prováděných cviků i intenzitě motivace člověka, tak je snazší v něm závodit než třeba v poslušnosti. Zároveň se dá cvičit prakticky kdekoli s minimem pomůcek, nepotřebujete figuranta ani cvičák s překážkami, přesto je v dogdancingu jen zlomek lidí co ve sportovní kynologii nebo agility. Protože si člověk tvoří sestavu sám, tak vytváří prostor k osobnímu vyjádření, není diskriminační, čivava může bez problémů porazit border collie.

I když jsem nejela závodit, rozhodla jsem se nezahálet a vytiskla jsem si bodovací tabulky pro rozhodčích, abych si to nenačisto vyzkoušela. Chci se totiž pokusit vyšekolit se na rozhodčího závodů i zkoušek, když jsem na členské schůzi slyšela, jaký je problém, že rozhodčí se dostanou na závody jen v zahraničí, tak mi to bylo líto. Já zas tak moc po závodech netoužím, ale ráda se na dogdancing dívám, tak se dá spojit příjemné s užitečným. Ale i nanečisto mi posuzování moc lehké nepřišlo, ukázalo se, že v porovnání s rozhodčími oficiálními některým týmům spíše nadržuji a jiné skoro diskriminuji. Tak to jsem na to zvědavá.

Bylo to mimochodem poslední mistrovství, kde byly oficiálně ještě čtyři divize, od příštího roku se oficiálně závodí jen v divizích Heelwork to Music a Freestyle, tak jako na mistrovství Evropy.

Fotky Pavla Maršála jsou tady a výsledky jsou tady.


| Informační e-mail | Vytisknout článek |
| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 21. 11. 2012 | 4444 přečtení | Počet komentářů: 0

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server