Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Kateřina Lerlová
Pod Kopcem 6, Praha 4, 147 00
KaTachyon@seznam.cz
mobil: 608 261 592
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Kalendář
Download
Ankety
Odkazy
TOP 15
Online kurzy

Rozšířené vyhledávání

RSS

Právě se děje:
Protože nejsem schopná zabezpečit, že se mi nikdo nenabourá do systému a nezneužije emailové adresy, kterými se čtenáři přihlašuji, všechny jsem smazala a tu možnost zrušila. Některé články, které byly jen pro registrované čtenáře s rozšířením práv, tak zůstanou nedostupné.

Nic není nemožné, když člověk trochu chce a hodně maká.
MČR border collií v dogdancingu

Zvláštní, jak v nás některé věci umí probudit nostalgii. Díky upozornění kamarádky jsem se jela podívat na mistrovství České republiky borderek a pohled na tolik černobílých stvoření, zejména těch, které zároveň tanec nahlas komentovaly, mě ihned vrátil o několik let zpět, k sestavám, hudbě a kostýmům dávno zapomenutým.Účast na mistrovství byla docela hojná, hodně týmů vystupovalo v obou divizích. I heelworkové sestavy, moje oblíbené, byly nápadité, s pěknými kostýmy a různorodými cviky. Diváci se mohli nechat odvést krysařem, osvobodit se spolu s Elzou z Ledového království, zatančit si na trhu s květinami s Elizou Doolittle nebo poskočit si v rytmu irských tanců. Freestylové sestavy byly ještě akčnější, s akrobatickým odrážením se od těla, chůzí a otočkami na zadních. Závodníci nešetřili na rekvizitách - smrčky, pařezy, lukostřelecký terč, velký korbel piva, vodnický hrníček na dušičky. K vidění bylo opravdu mnoho špičkových sestav, stejně tak mnoho nadějných týmů do budoucna.

Dogdancing je svým způsobem velmi výjimečný, nikdy se mi při pohledu na zastavovanou zónu nestane, že bych si vzpomněla na naše peripetie, ale slyším hudbu, nad jejímž použitím jsem uvažovala, a rázem jsem v minulosti. Nicméně když nebudu líná, můžu být s jedním welsh corgim i v přítomnosti. Nic neukáže jedinečnost a výjimečnost vztahu mezi psem a psovodem jako dogdancingová sestava.


| Informační e-mail | Vytisknout článek |
| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 01. 11. 2014 | 2771 přečtení | Počet komentářů: 0

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server