Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Kateřina Lerlová
Pod Kopcem 6, Praha 4, 147 00
KaTachyon@seznam.cz
mobil: 608 261 592
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Kalendář
Download
Ankety
Odkazy
TOP 15
Online kurzy

Rozšířené vyhledávání

RSS

Právě se děje:
Protože nejsem schopná zabezpečit, že se mi nikdo nenabourá do systému a nezneužije emailové adresy, kterými se čtenáři přihlašuji, všechny jsem smazala a tu možnost zrušila. Některé články, které byly jen pro registrované čtenáře s rozšířením práv, tak zůstanou nedostupné.

Nic není nemožné, když člověk trochu chce a hodně maká.
Kdo neumí, učí, kdo chce umět, učí se
Díky bohu ještě nemám odpor k pohybu jako můj mladší bratr, ale na parkuru ke konci lapu po dechu a jak teď ani moc netrénujeme, tak jsem musela redukovat slovní povely na minimum, abych se vůbec do cíle dokodrcala. Susan používá na dělání nudných věcí hry. Já mám nechutnou neřest jménem lenost a pravidelně s ní bojuji důsledností. V prváku jsme měli povinnou zdravotní tělesnou výchovu (protože jsme fyzioterapeuti, ne kvůli tomu, že má každý vysokoškolák špatná záda) a tam mi prozradili, že ČVUT nabízí v rámci nepovinné tělesné výchovy i irské tance. Tak teď chodím (většinou se snažím opravdu poctivě) na irské tance i mimo tělocvik a hned vám prozradím, proč si myslím, že byste měli taky.

Je to fyzicky namáhavé a tím pádem vhodné jako kondiční trénink. To víte, několik minut v kuse skáčete, pobíháte sem a tam a točíte se jako čamrda. Součástí tréninku je i strečink, jak před tancováním, tak po něm, takže jestli nevíte, jak se před během protáhnout, tak si přijďte rovnou i zatancovat.

Je to dost náročné na koordinaci. Asi jako otočky na parkuru. Pokaždé, když mám pocit, že mám tolik nohou, až mi jedna chybí, tak soucítím s agiliťáky začátečníky, kteří mají dvě nohy a dvě ruce, a musí jimi pohybovat tak, aby psa nemátly, ale naopak mu pomohly.

Irská hudba je prostě super. Na trénincích ji posloucháme v jednom kuse.

Jsou tam prima lidi. Zkušení radí méně zkušeným, podle toho, jak na tom kdo je. Nikdo nikoho nekritizuje, nehodnotí se podle toho, na jakém semináři byl nebo jestli má taneční boty, každý, kdo chce tancovat, je vítaný. Jóó, kdyby to takhle občas vypadalo v kynologii, možná by bylo vůc spokojenějších lidí.

V pondělí od 6. února od 19:30 do 21:00 v Praze na Albertově budou nově lekce set dancingu - http://twitpic.com/85zn9c. Už jsem se přihlásila, přijďte taky, bude sranda.


| Informační e-mail | Vytisknout článek |
| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 16. 01. 2012 | 5170 přečtení | Počet komentářů: 1

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server