Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Kateřina Lerlová
Pod Kopcem 6, Praha 4, 147 00
KaTachyon@seznam.cz
mobil: 608 261 592
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Kalendář
Download
Ankety
Odkazy
TOP 15
Online kurzy

Rozšířené vyhledávání

RSS

Právě se děje:
Protože nejsem schopná zabezpečit, že se mi nikdo nenabourá do systému a nezneužije emailové adresy, kterými se čtenáři přihlašuji, všechny jsem smazala a tu možnost zrušila. Některé články, které byly jen pro registrované čtenáře s rozšířením práv, tak zůstanou nedostupné.

Nic není nemožné, když člověk trochu chce a hodně maká.
Hobit čuchá 2

Už tento týden nás čeká čuchací seminář, to jsem na to zvědavá. Náš domácí trénink je zatím stále dost nejistý, zejména když uvážím, že má teď zmatek ve značení. Snažila jsem se mu vtlouci do hlavy, že si má sedat, a když to nefungovalo, tak jsem se vrátila k výdrži čumákem u předmětu. Takže teď se někdy snaží dostat k předmětu a někdy si sedá. Ale baví mě, jak u toho zkouší různé přístupy, že si i přidupně botu, ve které je předmět schovaný, aby mu neujížděla. Aumí i docela slušně blafovat, jednou tak předvědčivě značil na úplně prázdném místě, že jsem ho málem odměnila, přestože jsem dobře věděla, že tam nic není. Snad v tom budeme mít po víkendu jasněji.
| Informační e-mail | Vytisknout článek |
| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 16. 02. 2015 | 2557 přečtení | Počet komentářů: 0

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server