Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Kateřina Lerlová
Pod Kopcem 6, Praha 4, 147 00
KaTachyon@seznam.cz
mobil: 608 261 592
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Kalendář
Download
Ankety
Odkazy
TOP 15
Online kurzy

Rozšířené vyhledávání

RSS

Právě se děje:
Protože nejsem schopná zabezpečit, že se mi nikdo nenabourá do systému a nezneužije emailové adresy, kterými se čtenáři přihlašuji, všechny jsem smazala a tu možnost zrušila. Některé články, které byly jen pro registrované čtenáře s rozšířením práv, tak zůstanou nedostupné.

Nic není nemožné, když člověk trochu chce a hodně maká.
DISkotéka na postupových zkouškách

Je snadné složit dogdancingové zkoušky prvního stupně, ale taky je pěkně snadné se tam disknout. Aygoušek jako vždy nezklamal, asi mi umí číst myšlenky, tak zjistil, že potřebuji do svého dogdancingového projektu co nejvíce chyb ze zkoušek a hned mi jich několik vyrobil. Takže jsme si odvezli dva pěkné disky z Heelworku a Freestyle.Abych byla upřímná, tak mě to rozbrečelo. Ne vzteky nebo zklamáním, ale vzpomněla jsem si na Waye, který mi svými kousky taky připravil pár horkých chvilek. Ale vždycky to bylo proto, abych se po neúspěchu zase sebrala a vrátila se do akce s novou nadějí. Taky jsem si vzpomněla na charakteristiku čarodějek v Terry Pratchettovi - čarodějky nejsou u lidí oblíbené, protože jim nedávají to, co chtějí, nýbrž to, co potřebují. Já jsem chtěla mít složené zkoušky, kdo by nechtěl, když si je zaplatil. Ale místo toho jsem dostala lekci. Že se nevyplácí mávnout rukou nad drobnými náznaky, že je cosi shnilého ve státě dánském. Že člověk nemá brát ani jednoduché věci jako samozřejmost. A že bez základů to prostě nejde.

Je jedno pěkné přísloví: "Když nemůžete být zářný příklad, buďte alespoň tragickým varováním." Já to beru, šéfe. Vytěžíme maximum z blížících se Přivolávačů a taky si dáme pauzu od seminářů a intenzivek, kde na Ayga vůbec nemám čas. Nepochybuji, že pro mně má Úžasňák připravenou ještě hezkou řádku lekcí.


| Informační e-mail | Vytisknout článek |
| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 10. 02. 2013 | 3937 přečtení | Počet komentářů: 0

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server