Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Kateřina Lerlová
Pod Kopcem 6, Praha 4, 147 00
KaTachyon@seznam.cz
mobil: 608 261 592
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Kalendář
Download
Ankety
Odkazy
TOP 15
Online kurzy

Rozšířené vyhledávání

RSS

Právě se děje:
Protože nejsem schopná zabezpečit, že se mi nikdo nenabourá do systému a nezneužije emailové adresy, kterými se čtenáři přihlašuji, všechny jsem smazala a tu možnost zrušila. Některé články, které byly jen pro registrované čtenáře s rozšířením práv, tak zůstanou nedostupné.

Nic není nemožné, když člověk trochu chce a hodně maká.
DDT - počítání

Dogdancing Tip - počítání

Chystám se na dogdancingové zkoušky a při té příležitosti jsem si uvědomila, že mi nedělá problém počítat si kroky a jiné opakování cviků, zatímco když se zeptám trénujících psovodů, kolik kroků si myslí, že udělali, obvykle nevědí. Přitom na dogdancingových zkouškách vás snadno může jeden krok připravit o výbornou a udělit vám diskvalifikaci. Dokázat tak při poslouchání hudby a udílení povelů psovi je celkem užitečná schopnost.Díky přivolávačským hrám zná Aygo malý trik. Ví, že když začnu počítat, tak má vydržet ve cviku a zároveň se může těšit na blížící se odměnu, takže obvykle s každou číslovkou nadšení stoupá. Své udělá i intonace, když budete mluvit nadšeně, můžete z hlediska psa klidně vyprávět pohádku o Červené Karkulce. Ale je potřeba s tím začít už v tréninku, aby to psa nezaskočilo. Obvykle začnu počítat v duchu, pak nahlas a postupně přidávám nadšení. Stane se z toho pro psa spouštěč a nebude ho to nijak rušit a bude se dokonce soustředit ještě více.

V dogdancingu slovní povely nejsou nijak limitovány, pokud na psa přímo neřvete, takže se nemusíte bát, že vám to bude na zkouškách chybět.


| Informační e-mail | Vytisknout článek |
| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 12. 05. 2015 | 2726 přečtení | Počet komentářů: 0

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server