Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Kateřina Lerlová
Pod Kopcem 6, Praha 4, 147 00
KaTachyon@seznam.cz
mobil: 608 261 592
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Kalendář
Download
Ankety
Odkazy
TOP 15
Online kurzy

Rozšířené vyhledávání

RSS

Právě se děje:
Protože nejsem schopná zabezpečit, že se mi nikdo nenabourá do systému a nezneužije emailové adresy, kterými se čtenáři přihlašuji, všechny jsem smazala a tu možnost zrušila. Některé články, které byly jen pro registrované čtenáře s rozšířením práv, tak zůstanou nedostupné.

Nic není nemožné, když člověk trochu chce a hodně maká.
Crufts 2015
Jako laždý rok, i letos na internetu máme možnost živě sledovat dění na Crufts, tradiční a prestižní výstavě v britském Birminghamu, která do povědomí nejen pejskařské veřeknosti přinesla agility a dogdancing. Od čtrvtka do neděle najdete na oficiálních stránkách program i odkaz na video. Těšit se můžete na reportáže ze závodů agility, dogdancingu, flyballu (každoročně fandím skotskému týmu v kiltech), ukázky práce loveckých, policejních nebo asistenčních psů. Jo, a někdy tam je také výstavní kruh. V sobotu sice budu posuzovat závody a v neděli budu na cvičáku, ale věřím, že mi závodní i tréninkové týmy poskytnou takovou podívanou, že nebudu muset litovat. Za Českou republiku nás bude v sobotu v mezinárodní soutěži ve Freestyle reprezentovat Katka Veinlich a za Slovensko se můžeme těšit na Moniku Olšovskou s Arsi. V mezinárodní soutěži agility se zase můžeme těšit na Helu Potfajovou s Jacuzzi a mnoho dalších zvučných jmen. Držme palce!


| Informační e-mail | Vytisknout článek |
| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 05. 03. 2015 | 2631 přečtení | Počet komentářů: 0

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server