Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Kateřina Lerlová
Pod Kopcem 6, Praha 4, 147 00
KaTachyon@seznam.cz
mobil: 608 261 592
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Kalendář
Download
Ankety
Odkazy
TOP 15
Online kurzy

Rozšířené vyhledávání

RSS

Právě se děje:
Protože nejsem schopná zabezpečit, že se mi nikdo nenabourá do systému a nezneužije emailové adresy, kterými se čtenáři přihlašuji, všechny jsem smazala a tu možnost zrušila. Některé články, které byly jen pro registrované čtenáře s rozšířením práv, tak zůstanou nedostupné.

Nic není nemožné, když člověk trochu chce a hodně maká.
Úžasňák na Čivava Cupu

Loňský rok jsem slíbila, že na Čivava Cup přijedu jako závodník, a to se mi letos také podařilo. Protože Hobitek ještě pořád nemá kompletní slalom (ale už jsme na čtyřech tyčkách, takže příští rok to vypadá nadějně), přihlásili jsme se do kategorie začátečníků. Se svými osmnácti kily byl Hobitek jednoznačně nejtěžší váha a po jeho běhu se musel parkur, který byl dimenzován na čivavy, papilony a krysaříky a jiné trpaslíky, rovnat asi jako po proběhnutí maliňáka normálními překážkami.Úžasňák podal luxusní výkon, před běhu na mě byl naprosto soustředěný, stejně jako v průběhu celého běhu a odměňování po doběhu. Startoval ze sedu a měl i premiéru startování ze stoje. Můj tajný sen od chvíle, když jsem Waye začala přeučovat odložení! Nedokončili jsme žádný běh bez chyby, v jumpingu i agility začátečníků jsme měli po dvou shozených tyčkách, v anti-jumpingu nebyly žádné skočky, který by mohl srazit, ale zato skočil jednu sestupku na kladině.

Stejná pochvala se ale nedá říci o psovodovi, který se mezi překážkami motal jako vítr v kukuřici. Asi zas nadešel čas, kdy bych měla běhat s plyšákem. O jednom ale není pochyb - běhat s Hobitem agility je zábava a těším se na tábor příští týden. Mezitím si panička odskočí z role závodníka do role rozhodčího.


| Informační e-mail | Vytisknout článek |
| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 19. 08. 2013 | 3617 přečtení | Počet komentářů: 0

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server