Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Kateřina Lerlová
Pod Kopcem 6, Praha 4, 147 00
KaTachyon@seznam.cz
mobil: 608 261 592
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Kalendář
Download
Ankety
Odkazy
TOP 15
Online kurzy

Rozšířené vyhledávání

RSS

Právě se děje:
Protože nejsem schopná zabezpečit, že se mi nikdo nenabourá do systému a nezneužije emailové adresy, kterými se čtenáři přihlašuji, všechny jsem smazala a tu možnost zrušila. Některé články, které byly jen pro registrované čtenáře s rozšířením práv, tak zůstanou nedostupné.

Nic není nemožné, když člověk trochu chce a hodně maká.
Debatní kroužek KaČeRa aneb Pokus o členskou schůzi 2009
Rok se s rokem sešel a je to opět tu. Na schůzi se nepodaří sejít se v počtu deset procent členské základny, a i když má většina přítomných sto chutí vyhlásit okamžitě druhou členskou schůzi bez potřebné klauzule nebo vyškrtat všechny členy pod patnáct let, stanovy nás vypekly a nezbývá nám nic jiného, než se prohlásit za diskusní kroužek bez možnosti na čemkoli se usnést. Ostravákům, Opavě nebo Jihlavě nezbylo nic jiného než si klepat na čelo, jak může klub, který není ani ochotný se jednou za rok sejít, pořádat v brzké době dvě monstrózní mezinárodní akce.

Abychom nejeli do Jičína jen na otočku, snažili jsme se alespoň trochu probrat změny ve stanovách, zejména zrušení klauzule o deseti procentech přítomných, kdo nemá zájem podílet se na běhu klubu, má smůlu. Pozvánka by měla vyjít v příštím čísle Psích sportů. Jestliže někoho z vás napadají další vhodné úpravy, neváhejte a posílejte na členy výboru. Já posílala před dvěmi roky připomínky k soutěžnímu řádu a řádu KA ČR a ejhle, ve verzi od 1. 1. 2009 už jsou zpracované. Probíhala i další diskuse, něco zajímavého, něco mimo mísu, jak už to tak bývá.

Také se rozdávali A3 šampioni, přičemž nepřítomným jsem tedy netleskala (klidně to na sebe prásknu), což proběhlo celkem bez problémů (měli jste vidět ten sloupec diplomů nepřítomných šampionů). Horší to měl Pes roku, někteří museli vracet poháry, protože předseda překvapivě stáhl výsledky z webu, místo toho, aby procházel anonymní příspěvky v návštěvní knize. Alespoň se můžete přesvědčit, že pokud máte nějaký dotaz na člena výboru, nemáte zaručeno, že pláčem v návštěvce získáte odpověď. A nemyslím si, že by byla Dianina chyba, že jí výsledky neposlali včas, protože i když uznávám, že Pes roku je děsivá dřina a nedělala bych to ani pod pohrůžkou, ani za peníze, nepřijde mi úplně normální výsledky "zveřejnit" v návštěvní knize a nikam jinam je neposlat. Pro Dogdancing dělám podobnou soutěž (i když se to samozřejmě počtem soutěžících ani pořádaných závodů nedá srovnávat), a přesto dávám primárně výsledky na web, ne do návštěvní knihy.

Pak se zase diskutovalo a řešilo, kdy a kde bude další schůze (předběžně pátek v dubnu, místo je skoro jistě Praha, výbor tak trochu počítal s nedostatečnou účastí a už předem si připravoval rezervu), ale všichni už byli dost vytočení, takže u našeho stolu jsme střídavě na notesech pozorovali, jak běhá Greg a jak se masíruje pes. To nás zas uklidnilo a naladilo, takže jsme se dozvěděli, že rozhodčí, který neposuzuje podle řádu, je vůl (no co jiného taky říci, jednou je řád, tak se jím musíme řídit). S pokročilým polednem se také více myslelo na jídlo místo na hádky a když oba zájemci o pořádání MS prohlásili, že nevidí důvod, proč prezentovat svoje projekty, neoficiální diskusní kroužek byl neoficiálně rozpuštěn.

Já mám ráda agility a mám ráda i lidi v něm a vůbec mi nevadí se s nimi občas sejít i mimo parkur a trochu pokecat. Proto mi nejde do hlavy, že byla na členské schůzi tak malá účast, i když mě to po loňském debaklu nepřekvapilo. Chyběla jsem v roce, kdy se do vážných proslovů členů výboru práskalo šampaňské a mávalo se čarodějnicí, a neodpustila bych si, kdyby mi podobná příležitost unikla znovu. Vy nemáte rádi srandu? Agiliťáci jsou přece moc fajn kopa, pokud zrovna nejsou nervózní, že nemohou se psem běhat 24 hodin denně a nezbývá jim než psát na internetová fóra.


| Informační e-mail | Vytisknout článek |
| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 22. 02. 2009 | 2771 přečtení | Počet komentářů: 0

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server