Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Kateřina Lerlová
Pod Kopcem 6, Praha 4, 147 00
KaTachyon@seznam.cz
mobil: 608 261 592
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Kalendář
Download
Ankety
Odkazy
TOP 15
Online kurzy

Rozšířené vyhledávání

RSS

Právě se děje:
Protože nejsem schopná zabezpečit, že se mi nikdo nenabourá do systému a nezneužije emailové adresy, kterými se čtenáři přihlašuji, všechny jsem smazala a tu možnost zrušila. Některé články, které byly jen pro registrované čtenáře s rozšířením práv, tak zůstanou nedostupné.

Nic není nemožné, když člověk trochu chce a hodně maká.

Počet zobrazených článků: 4 (z celkem 4 nalezených)

Psi trenérů a rozhodčích to mají někdy těžké - tráví čas zavření, zatímco se jejich páníčci věnují jiným lidem a psům. Zvláště, když si páníček usmyslí, že přibrat si ke komandování lidí ještě poučování o angličtině je výborný nápad. Tak aby se to vybalancovalo, má Aygo jeden den v týdnu, kdy se věnuji jenom jemu. Vždycky se snažím na ten den naplánovat nějaké nové "dobrodružství", aby pak Úžasňák usínal příjemně unavený. Jednou za čtrnáct dní si dáme tříhodinový výlet z Počernic do Klánovic a jednou za čtrnáct dní jdeme na čuchací kurz, kam mi i z té naší vesnice jezdí autobus bez přestupů. Protože jsem lenochod a doma netrénuji, tak si nejsem jistá, jestli se na konci dobereme ke složení zkoušky. Děláme to prostě pro radost a díky trenérce Kláře to skoro i tak vypadá.Tak jsem si dneska některé pokusy i natočila. Už se těším na další lekce. A co vy, taky sdílíte se psem nějaká speciální "dobrodružství"?| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 07. 04. 2016 |
Touhle větou mě GPS vítá na dálnici č. 10 a mně to pokaždé zní jako ukolébavka. Abych to nezalomila za volantem, tak si obvykle pouštím písničky, ale tentokrát jsem si na cestě na čuchací seminář řekla, že bych si mohla promyslet, co vlastně budu chtít trénovat. Sama totiž nesnáším, když někdo neví, co chce, nedostatek plánování považuji za vážný tréninkový hřích. A tak jsem přemýtala, že bych ráda zkonzultovala označení, pokud vůbec bude ochotný venku na čuchání spolupracovat. na minulém semináři jsme skončili na tom, že v místnosti krásně vyhledával, zatímco venku akorát hledal, jaký keř by mohl označkovat. Když jsem to pak zkoušela doma, tak výsledek byl dost podobný. Trochu ostuda, že jsme se z deset měsíců nehli z místa. Něco jako "další změna směru za 80 kilometrů".

| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 24. 02. 2015 |

Už tento týden nás čeká čuchací seminář, to jsem na to zvědavá. Náš domácí trénink je zatím stále dost nejistý, zejména když uvážím, že má teď zmatek ve značení. Snažila jsem se mu vtlouci do hlavy, že si má sedat, a když to nefungovalo, tak jsem se vrátila k výdrži čumákem u předmětu. Takže teď se někdy snaží dostat k předmětu a někdy si sedá. Ale baví mě, jak u toho zkouší různé přístupy, že si i přidupně botu, ve které je předmět schovaný, aby mu neujížděla. Aumí i docela slušně blafovat, jednou tak předvědčivě značil na úplně prázdném místě, že jsem ho málem odměnila, přestože jsem dobře věděla, že tam nic není. Snad v tom budeme mít po víkendu jasněji.| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 16. 02. 2015 |
Dneska jsem měla s Aygem čuchací lekci a zase jsem z ní vyšla poražena. Naplánovala jsem si ji skvěle, ale vyšlo by to jen v případě, že bych cvičila s plyšákem a myslela za něj. Ale já cvičím s welsh corgim, který má vlastní hlavu.

| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 10. 12. 2014 |

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server